Contact Leiding

COÖRDINATOR

Niels Velthuijs
n.velthuijs@exalto-sport.nl

 

Peuter-/oudergym
Tanja Steinbusch
t.steinbusch@exalto-sport.nl

Recreatie turnen meisjes & kleutergym
Annemarie van Deelen
a.deelen@exalto-sport.nl

Sportacrobatiek
Raymond Schonewille
r.schonewille@exalto-sport.nl

Springen
Raymond Schonewille
r.schonewille@exalto-sport.nl

Dans
Mandy van den Berg - Eikenhorst
m.eikenhorst@exalto-sport.nl

Turnen dames jong talent
Claudia van Mechelen
c.mechelen@exalto-sport.nl

Turnen dames 1e selectie
Jasper van Dam
j.dam@exalto-sport.nl

 

Turnen dames 2e selectie
Linsey Pico
l.pico@exalto-sport.nl

 
Claudia van Mechelen
c.mechelen@exalto-sport.nl

Turnen dames 3e selectie
Wendy Krautscheid
w.krautscheid@exalto-sport.nl


Laura Engelen
l.engelen@exalto-sport.nl

Turnen heren
Niels Velthuijs
n.velthuijs@exalto-sport.nl


Max Koops
m.koops@exalto-sport.nl

De Leiding

Laura Engelen

Laura Engelen

Janet van den Brinkbew

Janet van den Brinkbew

Mona-Lisa Mulder Rinsampessy bew

Mona-Lisa Mulder Rinsampessy bew

stel je vraag hier

Postadres: Postbus 30 - 6740 AA - Lunteren

BeoordelenVind ik niet leukNiet geweldigGoedZeer goedHeel leukBeoordelen

Bezoekers sinds 01-09-2019

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

© 2019 Exalto-Sport.